Raego: nesnáším čekání

7. ledna 2013 v 9:51 | PeťuŁka. K |  Aktuálnosti

Jaký máš vztah k cestování a máš na to vůbec při tvé práci čas?
K cestování mám vztah kladný, ale při mé práci mi samozřejmě moc času nezbývá. Na dovolené, té klasické, jsem nebyl tuším tak 2 roky. :)

Kde bereš inspiraci na dovolenou nebo výlet?


Moje práce je pro mne inspirací. Já osobně nepotřebuji ani tak ležet na pláži a relaxovat. Mám totiž jednu velkou výhodu a tou je, že má práce je pro mě relaxem, být v zápřahu, něco tvořit, na něčem dělat, to je pro mne dovolenou a zároveň odpočinkem. Moje tvorba mi vrací investovanou energii zpět.

All inclusive, lehátko, pláž nebo auto, dobrodružství a stan?


Asi obojí, nezatracuji ani jedno. Každopádně mám rád kvalitní servis a služby, ale zároveň bych na dovolené rád vzal auto a vyrazil za poznáním něčeho nového a inspirativního. Ale naopak cestování stopem mi přijde docela nebezpečný.

Jak si představuješ skvěle strávený víkend s přáteli? Co třeba grilování a pivo?


Skvěle strávený víkend si představuju pracovně. Část mých přátel je totiž z branže. Pivo si samozřejmě dám. Co se týče grilování, tak u toho moc dlouho nevydržím, vždycky tak maximálně 2 hodiny. Po delším sezení mne většinou dostihne nechuť z konvenčních a irelevantních konverzací o stále opakujícím se televizním děním.

Preferuješ cestování autem, letadlem nebo jinou dopravu?


Já hlavně hrozně nerad čekám, přímo čekání nesnáším. Letecká doprava mi přijde rychlá a pohodlná. Navíc mám rád ty maličký jídla, co podávají za letu. Nicméně když už jedu například vlakem, tak s tím problém nemám. Cestu si krátím čtením knihy, kterou bych si vlastně ani doma v klidu sám nepřečetl.

Máš nějaké opravdu oblíbené místo, které bys mohl doporučit našim čtenářům Road-Trip.cz?


Moje opravdu oblíbené místo je domov, ale to bych čtenářům asi nedoporučoval. :) Ale hezké místo, které jsem dříve rád navštěvoval, bylo na Divoké Šárce. Hezká příroda a klid.


Ray a část Redakce - Road-Trip.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama